Prince Harry dhe Meghan ndajnë me 8.5 milion ndjekës foton e...

Prince Harry dhe Meghan ndajnë me 8.5 milion ndjekës foton e...

21:39, 16/06/2019

Prince Harry dhe Meghan Markle u bënë prindër për herë të parë muajin e kaluar. Meghan solli në jetë një djalë të cilin vendosën ta quanin Archie Harrison. E teksa nuk pritej që portreti i tij të bëhej publik, çifti mbretëror ka vendosur t’i nxjerrë një foto në faqen zyrtare të tyre në “Instagram”, ku ndiqen nga 8. 5 milionë njerëz, në kuadër të Ditës së Babait.

I porsalinduri shihet në foton me ngjyrë të errët duke mbajtur në dorë gishtin e të atit. Kujtojmë se Archie është futur në historinë e monarkisë britanike si i pari që gëzon gjak afro-amerikan.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco