Armina Mevlani nxjerr FOTOT elegante, më e dobët se kurrë

Armina Mevlani nxjerr FOTOT elegante, më e dobët se kurrë

20:27, 12/06/2019

Ish-Missi shqiptar Armina Mevlani, e konsideruar si një prej femrave më të bukura shqiptare, aktualisht njihet si një nga blogeret më të suksesshme dhe shumë aktive në rrjetet sociale.  

Gjatë ditës së djeshme Armina ka publikuar një album fotosh nga adoleshenca e saj në profilin personal të saj në Instagram. Por duket se mës shumë fotografive, ajo ka ka ërhequr më shumë vëmendje ka qenë njëra prej tyre.

Në këtë imazh bloggerja bukuroshe shfaqet elegante. Por në mbishkrim ajo ka zbuluar se kurrë nuk ka qenë më e dobët, se në atë foto.

Ajo kishte veshur një fustan të kuq të ngushtë dhe me dekolte, i cila e tregonte shumë sensuale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco