FOTO/ Eni Koçi, provokon fansat me këto poza

FOTO/ Eni Koçi, provokon fansat me këto poza

20:00, 12/06/2019

Aktive, atraktive dhe shumë e ndjekur nga fansat...

Është këngëtarja Eni Koci, e cila ka goditur me një imazh të publikuar në ‘Instagram’, imazh ky që nuk do shumë fjalë ta përshkruash, shkruan SyriKosova.

E shtrirë në në një plazh, emrin e të cilit nuk  e ka bërë të ditur, këngëtarja ka mahnitur me pozën e saj shumë provokuese, që thekson linjat perfekte.

Krahas fotos ajo ka bërë edhe një pyetje për fansat: “E gjeni dot ku ndodhem?” , ishte pyetja e Enit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco