FOTO/ ‘Sulltaneshë Hyrremit’ ka filluar ti deformohet fytyra nga operacionet plastike

FOTO/ ‘Sulltaneshë Hyrremit’ ka filluar ti deformohet fytyra nga operacionet plastike

15:47, 12/06/2019

Meryem Uzerli është aktorja turke e cila u bë e njohur për rolin e Hyrremit në serialin e famshëm ‘Sulejmani i Madhërishëm’ .

Por që nga dalja e saj e parë dhe deri më tani shohim që aktorja ka pësuar shumë ndryshime në pamjen e saj.

Si fillim ndryshoi ngjyrën e flokëvë dhe më pas në molllëza, buzë por siç duket këto ndryshime nuk i kanë vajt mirë aktores dhe kjo dallohet qartë në foton e mëposhtme.

Siç dhe duket Meryem ka filluar të deformohet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco