FOTO/ Princ Harry 'lë' Meghanin dhe përqafon Rita Orën

FOTO/ Princ Harry 'lë' Meghanin dhe përqafon Rita Orën

12:06, 12/06/2019

Princ Harry ditë ne djeshme ka organizuar një koncert për bamirësi ku e ftuara e nderit ishte këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora.

Koncerti është bërë me qëllim mbledhjen e fondeve, të cilat do të shkojnë për bamirësi, ku mos të harrojmë pa përmendur se ky koncert është bërë dhe vitin e kaluar.

Në fotot e publikuara nga e ëma e saj Vera, Rita Ora  shihet duke folur me Harryn dhe një tjetër ku Rita shihet duke u përqafuar me të,  pranë këtyre fotove Vera ka shkruar:

"Ai ishte aq modest në koncertin e tij sa që tha: Nuk do të harxhoj shumë nga koha juaj. E kuptoj që jeni këtu për të parë Ritën dhe jo mua, sidomos ju në fillim”, ka shkruar Vera.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco