VIDEO/ Enca zbulon sekretin e saj që askush nuk e dinte

VIDEO/ Enca zbulon sekretin e saj që askush nuk e dinte

11:21, 12/06/2019

Këngëtarja e njohur Enca Haxhia, është një ndër artistet më të preferuara të showbizit shqiptar.

Ajo gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut me çdo veprimtari të saj, sidomos me postimet e shpeshta në rrjetet sociale.

Mirëpo, për sa i përket jetës së saj private këngëtarja është treguar gjithmonë diskrete dhe nuk ka zbuluar asnjë detaj.

E ftuar këtë të shtunë së bashku me Muharrem Ahmetin në emisionin ‘Xing me Ermalin’, Enca do flasë për herë të parë për lidhjen e saj.

“Si ka mundësi që akoma s’ke të dashur?”,  e ka pyetur Ermali.

“Kush të ka thënë ty që jam beqare?”, ka thënë këngëtarja në promon e emisionit duke i habitur të gjithë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco