FOTO/ ‘Nga zemra ime tek e jotja’ Ledri Vula bën dedikimin e ëmbël për njeriun e zemrës

FOTO/ ‘Nga zemra ime tek e jotja’ Ledri Vula bën dedikimin e ëmbël për njeriun e zemrës

10:58, 12/06/2019

Ledri Vula është një nga reperët më të suksesshëm shqiptar, i pëlqyer shumë nga publiku .

Dhe dita e sotme është një ditë e veçantë për familjen e reperit.

Babi i tij Agron Vula feston ditëlindjen dhe nuk kishte si të mungonte dhe një dedikim shumë i ëmbël nga ana e Ledrit.

“Nga zemra ime tek e jotja babi. Ti gjithmonë do të mbetesh special për mua. Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar reperi në foton e të atit të tij.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco