FOTO/ Dua Lipa u akuzua se përdor photoshop ish vjehrra ka dy fjalë

FOTO/ Dua Lipa u akuzua se përdor photoshop ish vjehrra ka dy fjalë

10:28, 12/06/2019

Dua Lipa është akuzuar nga fansat se ka bërë photoshop buzët e saj në fotot kur ka qenë e vogël.

Por këngëtarja me origjinë shqiptare ka hedhur poshtë thashethemet. 

Ylli i popit publikoi foto kur ishte fëmijë duke treguar buzët e saj të mëdha.

"Njerëzit që thonë se bëj photoshop fotot kur kam qenë fëmijë për të bërë buzët e mia të duken si të mëdha janë të çmendur. Nuk mund ta besoj që po mbroj veten,"-shkroi ajo.

Sigurisht që pas këtij postimi, Dua Lipa ka marrë shumë komente mbështetëse dhe dashurinë për Duan e ka treguar edhe e ëma e Ledrit, i cili dikur ishte i dashuri i Dua Lipës.

“Ke qenë e bukur që kur ishe 1 vjeç”, ka shkruar mami i Ledrit dhe më pas ajo ka treguar një detaj që e ka parë Duan që kur ishte në barkun e të ëmës sepse ishin fqinj dhe i vuri kapakun duke thënë se nuk ka pse të debatojë për dikë që është e bukur si brenda ashtu edhe jashtë.

ImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco