FOTO/ Besi prezantoi filmin e ri, zbulohet roli i Xhensilës

FOTO/ Besi prezantoi filmin e ri, zbulohet roli i Xhensilës

08:44, 12/06/2019

Ditën e djeshme aktori i njohur i humorit Bes Kallaku  prezantoi projektin e tij më të ri.

Aktori publikoi një poster në llogarinë e tij në Instagram ku zbuloi më shumë detaje.

  “Vjen së shpejti. Një projekt që ka mbi dy vite me të cilin po punoj. Filmi: Falco. Zoti ju rujt ër ejj” shkroi aktori i humorit.

Këtë poster e ripostori dhe bashkëshortja e tij këngëtarja Xhensila Myrtezaj duke treguar se dhe ajo ka pasur një rol të rëndësishëm në këtë projekt pasi ka qënë në krah të Besit çdo ditë pune.

"Jam e bindur ne suksesin dhe finalizimin e cdo projekti tendin, aq me teper ketij ne te cilin kam qene deshmitare e cdo dite pune tenden. Mbare shpirt, me Zotin ne krah", shkruan Xhensila.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco