FOTO/ Oriola Marashit i doli gjoksi në shesh, por e menaxhoi me shumë lezet situatën! Ja çfarë bëri!

FOTO/ Oriola Marashit i doli gjoksi në shesh, por e menaxhoi me shumë lezet situatën! Ja çfarë bëri!

16:54, 09/06/2019

Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes qoftë me fotot e saj seksi po ashtu dhe me komentet epike që shkëmben me ndjekësit e saj.

Por edhe pse shumë fansa po presin debutimin e saj në muzikë, karriera e Oriolës në modeling ka arritur majat pasi para pak javësh ka sfiluar për markën e famshme botërore, “GUESS”.

Oriola është shumë aktive në Instagram ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshmet për ndjekësit e saj.

Mbrëmjen e djeshme ajo ishte e pranishme në ditëlindjen e mikeshës së saj Beatrixit dhe në një foto të postuar, prej pozës që ka marrë i ka dalë pak thithka, por sigurisht që Oriola është siguruar të mos u ofrojë shumë fansave dhe e mbuloi atë me një kryq të zi.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco