Venera Lumani flet për herë të parë për raportin me nënën e Lindit

Venera Lumani flet për herë të parë për raportin me nënën e Lindit

09:24, 27/05/2019

Ditën e djeshme në rubrikën ‘BE Coffe’ tek e ‘E diela shqitpare’ ishin të thirrur çifti i njohur i showbizit shqitpar Venera Lumani dhe Lind Islami.

Çifti ka zbuluar shumë të pathëna në lidhje me jetën e tyre private dhe lidhjen e tyre gjithashtu ato janë pyetur dhe për marrëdhëniet që kanë me vjehrrën dhe vjehrrin.

Venera ka zbuluar se duke qënë se ato kanë shumë vite bashkë marrëdhënia me prindërit e Lindit janë shumë të mira dhe kryesisht me nënën e tij ka një lidhje shumë speciale.

“Ajo është nënë e dytë për mua, por e thërras në emër. Nuk e kam menduar në fakt se si mund ta quaj ndryshe. Fjala vjehrrë më duket klishe dhe më vjen keq t’i them vjehrrë. Ajo është shumë mirë”, tha Venera.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco