'Copy paste', Tolgahan publikon foton e parë me djalin

'Copy paste', Tolgahan publikon foton e parë me djalin

08:36, 27/05/2019

Pak ditë më parë modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosi ta pagëzonte me emrin e veçantë Efehan.

Në fillim çifti preferoi të mos publikonte asnjë foto të vogëlushit por siç dhe duket është "dorëzuar" .

Tolghan ka pozuar me foshnjen duke fjetur në kraharorin e tij.

“Fjalët nuk mjaftojnë”- shkruan ai në foton e ëmbël duke treguar se fjalët nuk mjaftojnë për të shprehur atë që ia ndien pas lindjes së djalit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kelimelerin kifayetsiz kald??? an .??????

A post shared by Tolgahan Say??man (@tsayisman) on

 

 


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco