FOTO/ Enca sulmon ata që i thonë “pornostare” për gjoksin e saj: Nuk është faji im që e shihni…

FOTO/ Enca sulmon ata që i thonë “pornostare” për gjoksin e saj: Nuk është faji im që e shihni…

21:44, 26/05/2019

Këngëtarja shqiptare, Enca është mjaftë e komentuar në rrjetet sociale për shfaqjen e gjoksit në fotografitë e saj. Kritikat mund të shohim në çdo fotografi të këngëtares. Por ajo ka vendosur që më në fund të ju përgjigjet kritikëve.

Image

“Një vajzë e ka gjoksin e madh, një shqiptar injorant: Pornostare. Nuk është faji im që e shihni vetëm në porno. Ju lutem kurseni komentet e tilla para se të më prishën sytë dhe para se të prisheni vetë.”, ka shkruar Enca.

Që nga fillimi i karrierës, Enca është kritikuar për provokimet e shumta dhe të tepruara që i bën në fotografi dhe videoklipe. Po ashtu ka pasur kritika që ajo përdor ‘photoshop’.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco