Enca provokon më të pasmet, pornostarja e famshme i lë një koment!

Enca provokon më të pasmet, pornostarja e famshme i lë një koment!

19:56, 26/05/2019

Enca Haxhiu nuk ndalet vazhdon me provokime duke zbuluar asetet e saj dhe duke marrë poza joshëse. Sapo postoi një fotografi duke i venë në pah të pasmet e saj. Këngëtarja është veshur me fustan në fokus ka të pasmet.

Ajo menjëherë pasi publikoi imazhin mori like dhe komente të shumta, Enca është njëra nga artistet e estradës e cila shpesh komentohet nga një pornostare.

Kendra Lust, çdoherë pothuajse i komenton në foto posaçërisht në ato provokuese. Edhe kësaj herë i ka komentuar ‘Looking like a snack‘, ka shkruar ajo. Këngëtarja pa hezitim ia ka kthyer ‘Awww thank u mami’

Projekti i fundit i Encës është në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin ‘Hajde‘.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco