Oriola me rroba banjo dhe duhan në plazh

Oriola me rroba banjo dhe duhan në plazh

17:16, 26/05/2019

Është ndër femrat më te ndjekura në rrjetet sociale, në të njëjtën kohë edhe një nga femrat më tërheqëse shqiptare, shkruan SyriKosova.

Oriola Marashi është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, e një postim i saj nuk ka munguar as sot, modelja shqiptare ka mahnitur me imazhin e fundit të realizuar në bregdetin shqiptar Vlorë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco