Jul Deda kthehet pas në kohën e diplomimit të tij, publikon FOTO-n e rrallë me kolegët e tij

Jul Deda kthehet pas në kohën e diplomimit të tij, publikon FOTO-n e rrallë me kolegët e tij

15:14, 25/05/2019

Julian Deda  është një prej aktorëve më të njohur të humorit shqiptar dhe me rolet e tij ka rrëmbyer gjithmonë zemrat e publikut. 

Karriera e tij ka filluar nga programi i humorit ‘Portokalli’, ndërsa prej vitesh ushtron profesionin e tij në ‘Duplex’.

Megjithatë, duket se Juli asnjëherë nuk i lë pas kohët kur ishte ende në shkollë.

Aktori shqiptar ka publikuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet pranë kolegëve të tij dhe krahas fotos, ka bashkëngjitur një shkrim të shkurtër.

“Sot 15 vite nga diplomimi në Akademinë e Arteve. Kanë kaluar shumë vite. Kemi bërë shumë punë, ndonjëherë të mira, ndonjëherë jo dhe aq, por e rëndësishme që ju të dini është se jemi munduar dhe do mundohemi gjithmonë të japim më të mirën për t’ju kënaqur. Çunat dhe goca të Kursit të Aktrimit 2000-2004, ju dua fort”, ka shkruar Juli.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco