FOTO/ Fahriye Evcen i kthehet punës, nuk do ta besoni si duket aktorja pas lindjes

FOTO/ Fahriye Evcen i kthehet punës, nuk do ta besoni si duket aktorja pas lindjes

15:07, 25/05/2019

 Burak Ozçivit dhe Fahryie Evcen janë aktualisht një nga çiftet më të dashur për publikun dhe dy aktorët më të komentuar.

Çifti po jeton historinë e tyre të dashurisë dhe dy muaj më parë u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi vogëlushi të cilin ata e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Karan.

Çifti ka vendosur të mos e bëjë publike imazhin e vogëlushit por Fahriye i është kthyer punës së saj.

Aktorja  ka publikuar disa foto të saja ku është bërë imazhi një firmë të njohur lentesh.

Në fotot e publikuara Fahriye duke shumë në formë dhe shumë ndryshe, kjo shkaku i lenteve të përdorura nga aktorja.

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco