Djali nga Kosova bëhet si lypsar dhe i propozon aktores, shikoni reagimin e saj

Djali nga Kosova bëhet si lypsar dhe i propozon aktores, shikoni reagimin e saj

18:08, 24/05/2019

Ai quhet Blondi Smërqaku dhe është nga Gjilani.

I riu ka vendosur që të dashurës së tij, aktores Ardiana Rexhepit t’i propozojë në mënyrë të befasishme dhe shumë interesante, shkruan Syri Kosova.

Ai është maskuar si një plak lypsar dhe shkon te e dashura, ndërsa ajo ishte me shoqërinë e saj në një park.

Fillimisht, Blondi i kërkon asaj 20 cent, e më pas nga çanta e tij nxjerrë unazën, duke i propozuar.

Se si reagoi Ardiana, shikojeni videon më poshtë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco