FOTO/ Valbona Selimllari feston sot ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç mbush

FOTO/ Valbona Selimllari feston sot ditëlindjen, e pabesueshme sa vjeç mbush

08:27, 24/05/2019

Dita e sotme është një dite e veçantë për Miss-in e parë shqiptar Valbona Selimllari.

Ajo feston ditëlindjen dhe urimet e para i kanë ardhë nga fëmijët e saj.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram ajo ka publikuar kartolinën e urimit që i kishte përgatitur vogëlushja Vivian.

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë. Dashuri!”- shkruhet në postimin e fundit të bukuroshes në Instagram, ndërkohë urimet nga ndjekësit kanë vërshuar lumë.

Por e dini se sa vjeç mbushi sot Valbona?

Edhe pse na duket e pabesueshme ajo ka mbushur plot 46 vjeç.

View this post on Instagram

????????‍??????????‍??

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco