VIDEO/ Nicole Scherzinger po ‘shpërthen’ në plazh

VIDEO/ Nicole Scherzinger po ‘shpërthen’ në plazh

22:22, 23/05/2019

Ajo njihet për format trupore.

E së fundmi Nicole Scherzinger po shkon edhe në palestër për t’i perfeksionuar format trupore, shkruan Syri Kosova.

Rezultatet  e palestrës këngëtarja po i tregon në plazh.

Në Instagram Nicole ka hedhur një video ku shihet duke bërë vrap rreth bregdetit dhe e veshur me të kuqe ajo dukej sikur do të “shpërthente”.

View this post on Instagram

Love from Hawai’i ??????

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco