FOTO/ Georgina Rodriguez, çfarë 'bombe' sexy. Po pse pa Ronaldon?!

FOTO/ Georgina Rodriguez, çfarë 'bombe' sexy. Po pse pa Ronaldon?!

10:45, 22/05/2019

Sa seksi është Georgina Rodriguez?!!

Palmën e artë për wag (të dashurat dhe gratë e sportistëve) më sensuale e fiton ajo: e fejuara e Cristiano Ronaldos u shfaq në tapetin e kuq në Kanë me një nivel të lartë erotizmi e joshje duke paraqitur format e saj të cilat dukeshin të ekzagjeruara nga fustani i ngushtë dhe të ekspozuara nga një e çarë e rrezikshme.

Modelja nuk shoqërohej nga Christiano në këtë event kaq të rëndësishëm dhe arsyeja nuk është bërë e ditur por një gjë është e sigurtë ajo shkëlqeu dhe pa praninë e CR7.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco