FOTO/ ‘Dorëzohet’  Almeda Abazi publikon imazhin e vogëlushit Efehan

FOTO/ ‘Dorëzohet’ Almeda Abazi publikon imazhin e vogëlushit Efehan

09:00, 22/05/2019

Pak ditë më parë modelja Almeda Abazi së bashku me aktorin e njohur turk  Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë.

Në jetë erdhi një djalë që çifti vendosën ta pagëzonin me emrin e veçantë Efehan.

Në fillim çifti preferuan të mos publikonin asnjë foto të vogëlushit por siç dhe duket ata janë ‘dorëzuar’ ditën e djeshme.

Almeda ka publikuar një llogarinë e saj në Instagram një foto të Efehanit teksa e mban në krah dhe Tolgahan duke e puthur atë në ballë.

"Momenti kur e morëm ëngjëllin tonë në krahë pas lindjes", shkruan Almeda.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco