FOTO/ Oriola nuk përmbahet, thyen rrjetin me foto nga plazhi

FOTO/ Oriola nuk përmbahet, thyen rrjetin me foto nga plazhi

06:49, 22/05/2019

Oriola Marashi mund të konsiderohet si një ndër femrat më të bukura shqiptare.

Ajo gjithmonë di të jetë seksi dhe e veçantë, duke provokurar shpesh me fotot që poston. Kësaj radhe Oriola zgjodhi të provokojë nga brigjet e Vlorës.

Ju ftojmë të shikoni fotot:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco