FOTO/ Elvana Gjata në Kanë! Shihni si shkatërron këpucët 700$ dhe fustanin 'couture'

FOTO/ Elvana Gjata në Kanë! Shihni si shkatërron këpucët 700$ dhe fustanin 'couture'

09:15, 21/05/2019

Elvana Gjata së bashku me moderatorin e njohur Ermal Mamaqi kanë marrë pjesë për herë të parë në Festivalin e Kanës për të promovuar filmin “Dy Gisht Mjaltë”.

Të dy personazhet e njohur publikë parakaluan në tapetin e kuq dhe Elvana fitoi vëmendjen e të gjithëve me fustanin e mrekullueshëm të dizajnuar nga Valdrin Sahiti.

Pas pjesëmarrjes në eventin më të rëndësishëm të kinematografisë në Evropë, Elvana ka realizuar një photoshoot magjepsës në bregdetin e Kanës. 

E megjithatë kjo nuk ka kaluar pa një'papërgjeshmëri' të vogël të Elvanës, pasi gjatë photoshoot-it ka "shkatërruar" këpucët Jimmy Choo të cilat kushtojnë deri në 700$ dhe fustanin e saj.

"Ju duhet një eksperte për të shkatërruar këpucët tuaja, Jimmy Choo dhe fustanin "couture", më telefononi", ka shkruar këngëtarja mbi video. 

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Xin 24/05/2019 01:12

Bythgrisura

Shto koment

Denonco