Ia bëri për inat? Pasi e quan 'Romeo' dhe Getoari e la pak 'thatë', Marina bën veprimin e papritur: Kap gjoksin e...

Ia bëri për inat? Pasi e quan 'Romeo' dhe Getoari e la pak 'thatë', Marina bën veprimin e papritur: Kap gjoksin e...

23:05, 20/05/2019

Marina e Getoari dhe Luana e Krenari ndodhen aktualisht në Itali ku po shijojnë pushimet së bashku.

Nëpërmjet fotove dhe videove të njëpasnjëshme ata na kanë zbuluar çdo detaj të pushimeve të tyre.

Ditën e sotme ata kanë vizituar Shtëpinë e Zhuljetës.

Teksa Marina ka postuar një foto me Getoarin duke e thërritu "O Romeo, Romeo", ky i fundit duket se ja ka lënë pak thatë dhe ka komentuar vetëm të qeshura.

Menjëherë pas kësaj moderatorja ka pozuar duke vendosur dorën në gjoksin e statujës së Zhuljetës teksa buzëqesh para kamerës.

"Në një përqafim të ngrohtë me Zhuljet", shkruan Marina.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco