Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare

Jonida Maliqi kryeson votimin online në Eurovision, ja si mund ta mbështesni këngëtaren shqiptare

22:14, 18/05/2019

Shqipëria po prin me vota online në Eurovision. Votoni për ta mbështetur Jonida Maliqin.

Më poshtë ju sjellim livestream-in e votimit dhe mënyrën si mund të votoni për këngën “Ktheju tokës".

Kënga “Ktheju Tokës” arriti sërish të përçojë emocion tek rreth 8000 të pranishëm në sallë, duke marrë duartrokitje dhe ovacione të forta. Me një vokal të fuqishëm, një fustan me motive shqiptare i kthyer “haute-couture” dhe një skenografi të zjarrtë, Jonida vazhdon të cilësohet si një mbretëreshë e skenës së Eurovizion 2019. 

Ky është linku zyrtar ku mund të votoni për Shqipërinë: https://esct.co/vote

Si mund të votoni nga e gjithë bota:

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco