FOTO/ Ka bërë 25 operacione në vithe për tu bërë sozi e Kim Kardashian-it. Rezultatin e shihni këtu

FOTO/ Ka bërë 25 operacione në vithe për tu bërë sozi e Kim Kardashian-it. Rezultatin e shihni këtu

12:18, 18/05/2019

Një fanse e Kim Kardashian ka shpenzuar mijëra para për të zmadhuar vithet e saj vetëm për të qënë sozia e saj.

Jennifer Pamplona, nga Sao Paulo, Brazil, ka shpenzuar në total pothuajse gjysmë milion dollarë në kirurgjitë e kryera.

Jennifer ka hequr 8 brinjë, ka kryer dy ndërhyrje në gjoksin e saj, rinoplastik, heqje e dhjamit të tepërt e shumë të tjera.

Ja si duket pas operacionit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Rambo19/05/2019 18:35

Ja i beri dhe operacionet! Po pastaj?! Do shkoj te q* me Kanye West?! Se kjo eshte finalja. Specje te semura! Mjere planeti Toke qe i ushqen keta lloj gjitaresh!

Shto koment

Denonco