VIDEO/ Manjola Nallbani mbajti koncert recital me rastin e 30-vjetorit të karrierës

VIDEO/ Manjola Nallbani mbajti koncert recital me rastin e 30-vjetorit të karrierës

23:28, 16/05/2019

Këngëtarja Manjola Nallbani ka mbajtur koncert me rastin e 30-vjetorit të karrierës. Sonte ajo mbajti koncert recital në Tiranë, ku këndoi hitet e saj.

Të ftuar special në këtë koncert ishin edhe disa emra të mëdhenj të skenës muzikore shqiptare.

Aurela Gaçe, Eli Fara, Kastriot Tusha dhe Shkëlzen Jetishi, ishin pjesë e këtij koncerti, me të cilët Manjola këndoi në skenë. Më poshtë mund  ta shihni një video nga koncerti solistik i Manjola Nallbanit në Tiranë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco