FOTO/ Fero dha lajmin e hidhur të ndarjes nga Arbenita ndërsa modelja habit me reagimin e saj

FOTO/ Fero dha lajmin e hidhur të ndarjes nga Arbenita ndërsa modelja habit me reagimin e saj

10:57, 16/05/2019

Lidhja e tij me Arbenitën është komentuar shumë në media, duke u bërë një për çifteve më të përfolura, por siç shihet rrugët e tyre janë ndarë që nga sot.

Të paktën kështu u shpreh reperi ku shkroi se është beqar nëpërmjet një postimi në instastory.Lexoni këtu

“Përshëndetje zonjusha prej tani jam beqar“, ka shkruar, mirëpo vetëm pak minuta më parë lidhur me këtë lajm ka reaguar dhe vetë Arbenita e cila i ka çuditur ndjekësit me postimin e saj.

Ajo ka publikuar një emoji të qeshure duke i bërë të gjithë konfuz.

Nuk dihet nëse çifti është ndarë realisht apo kjo është vetëm një shaka mes tyre, megjithatë ata ende vazhdojnë e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco