FOTO/ Nora dhe Roberti festojnë ditëlindjen e vajzës, ja çfarë bëri Tuna dhe Patrisi

FOTO/ Nora dhe Roberti festojnë ditëlindjen e vajzës, ja çfarë bëri Tuna dhe Patrisi

08:51, 16/05/2019

Ditën e djeshme  vajza e Norës dhe Robertit, Renee festoi 4-vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë Nora dhe Roberti organizuan një festë princeshash për Renee-n me shumë ëmbëlsira dhe lodra.

Image

Mirëpo në festë është vënë re mungesa e Tunës dhe Patrisit të cilët zgjodhin të mos shkonin dhe madje as mos ta uronin Renee-n, të paktën jo publikisht.

Pak ditë më parë edhe djali i Tunës dhe Patrisit, Tiani festoi ditëlindjen.

Pavarësisht mosmarrëveshjeve me Tunën, Roberti e uroi nipin me një postim në Instastory dhe në një intervistë tregoi se nuk mundi të shkonte në festën e ditëlindjes pasi ndodhej në Ulqin.

Ndërkohë ditën e djeshme e kishte ditëlindjen edhe Patrisi dhe Tuna e ka uruar me disa postime në Instastory me foto familjare ku e quan babain më të mirë në botë.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco