FOTO/ Pamela Anderson pozon për herë të parë për Vogue dhe i mahniti të gjithë

FOTO/ Pamela Anderson pozon për herë të parë për Vogue dhe i mahniti të gjithë

08:38, 16/05/2019

Në kopertinën e “Playboy” e kemi parë me dhjetëra herë, por Pamela Anderson-it iu desh të bëhej 51 për të patur më në fund një kopertinë krejt të sajën “Vogue”.

Ajo realizoi tre kopertina të ndryshme për numrin e qershorit të “Vogue Czechoslovakia”.

Seksi në bregdetin e Cassis, Francë, kryetitulli i kopertinës së saj është:

“Kush do ta vrasë Pamela Anderson?”

Siç shpjegoi “Vogue” çekosllovak në Instagram, shërbimi fotografik i frymëzua nga filmi ikonik çek i viteve ’60, “Kush do ta vrasë Jessie-n?”

Dhe jo më kot: aktorja kryesore e filmit, Olga Schoberova, ka goxha ngjashmëri me Pamela Anderson-in.

Image

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco