FOTO/ Pozon me të brendshme, modelja 22 vjeçare nuk i lë vend imagjinatës

FOTO/ Pozon me të brendshme, modelja 22 vjeçare nuk i lë vend imagjinatës

07:04, 16/05/2019
A+ Aa A-

Bella Hadid ka treguar edhe njëherë se është një supermodele klas derisa ka pozuar në të brendshme të Calvin Klein, në kampanjën e re të tyre “I Speak My Truth In #MyCalvins”

Bella Hadid ka filluar pozimet për këtë brend para tri viteve më parë-derisa pritet që të del në të brendshme edhe të Fendi dhe Bulgari.

Shikoni fotot e bëra së fundmi:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco