FOTO/ Anastasya, Kim apo Emily,femrat që ndër vite lanë pa frymë ndjekësit

FOTO/ Anastasya, Kim apo Emily,femrat që ndër vite lanë pa frymë ndjekësit

23:15, 15/05/2019

Tre emrat e rrjeteve sociale, Kim Kardashian, Anastasya Kvitko dhe Emily Sears ndër vite kanë mahnitur një numër të madh ndjekësish me paraqitjet e tyre tërheqëse. Të tria posedojnë linja perfekte trupore, ndërsa në media janë cilësuar si konkurrente të njëra –tjetrës sa u përket te pasmeve të mëdhaja.

Në llogaritë e tyre në Instaram kanë shumë fansa të cilët me vëmendje analizojnë fotografitë e publikuara me të cilat po provokojnë gjithnjë e më shumë.

Në vazhdim ju sjellim disa prej tyre, me të cilat kanë marrë vëmendjen e të gjithëve ndër vite.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco