FOTO/ Ilda Bejleri godet sërish, me këtë veshje duket super-joshëse

FOTO/ Ilda Bejleri godet sërish, me këtë veshje duket super-joshëse

18:14, 15/05/2019

Ilda Bejleri ka ‘goditur’ sërish në shenjë. Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri bëhet emri më i komentuar në mediat rozë vetëm me postimin e një fotografie në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe në fotot që publikon duket tejet seksi. Javën e kaluar e kishte publikuar një imazh me një fustan të zi me të cilin mori vëmendje, mirëpo duket se nuk ka qenë ‘problemi’ te veshja por te vet Ilda.

Ajo para pak minutash e ka ndarë me ndjekësit një fotografi në të cilën duket po ashtu joshëse. E veshur në të bardhë Ilda Bejleri e ka treguar gjoksin.

Komentet si zakonisht edhe kësaj radhe nuk kanë munguar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daytona15/05/2019 19:03

Kjo esht shum femer alabake

Shto koment

Denonco