Media zvicerane thumbon Loredanën: Është një fantazmë

Media zvicerane thumbon Loredanën: Është një fantazmë

15:49, 15/05/2019

Skandali i mashtrimit që përfshiu Loredanën dhe familjes e saj, e ka kthyer këngëtaren shqiptare në një shenjestër.

Mediat e huaja kanë filluar të ‘gërrmojnë’ në jetën e saj, duke publikuar gjëra që më parë nuk i dinte askush.

Së fundmi, një prej tyre ka bërë një sondazh duke pyetur njerëzit në rrugë me një pyetje të thjeshtë:

“A e njihni Loredanën?”.

Përgjigjet kanë qenë nga më të ndryshmet, megjithatë shumica nuk e njihte fare atë, pavarësisht se ajo ka lindur dhe është rritur në Emmenbrücke.

Kjo nuk mbyllet me kaq, pasi “Nau.ch” ka vazhduar ta thumbojë atë duke vendosur titullin e artikullit

“Reperja Loredana është një fantazmë në Emmenbrücke”. Pavarësisht se këngët e saj janë shumë të suksesshme në ‘Youtube’, duket se reperja nuk ka shumë fansa në vendin ku ajo banon.revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco