VIDEO/ Pse Luana e paska hequr këtë skenë nga klipi i saj i ri?

VIDEO/ Pse Luana e paska hequr këtë skenë nga klipi i saj i ri?

15:29, 15/05/2019

Pak ditë më parë, këngëtarja Luana Vjollca, publikoi projektin më të ri muzikor, në bashkëpunim me këngëtarin e mirënjohur Ramadan Krasniqi. 

Kënga ka rezultuar mjaft e suksesshme dhe ka arritur mbi 1 milionë shikime në vetëm pak ditë.

Videoklipi i këngës ishte kuruar me detaje, ndërkohë që Luana shfaqej mjaft seksi.

Por disa pjesë janë larguar nga klipi dhe këtë moment e ka shfaqur vetë Luana, ku është e pranishme së bashku me grimieren Sellma.

“Skena që nuk doli në klip! Dhe Sellma Kasumoviq që më ndreq, disponim.”- shkruan Luana, teksa ka publikuar videon ku shfaqet gjatë skenës së xhirimit të klipit.


kanet from Vimeointv.al on Vimeo.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco