Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç

Zbulohet shifra marramendëse e pasurisë së Rita Orës, vetëm 27 vjeç

15:20, 15/05/2019

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është kthyer në një ndër emrat më të njohur e të suksesshëm të muzikës, këngët e së cilës janë kthyer në hite dhe njerëzit mbushin plot koncertet e saj.

Image

27-vjeçarja është listuar në njerëzit më të pasur dhe emri i saj përmendet në “The Sunday Times Rich List”.

Sipas të dhënave, pasuria e Rita Orës kap shifrën prej 18 milionë eurove, pasuri e fituar nga albumi i saj si dhe kontratat fitimprurëse me firmat e njohura të veshjeve.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco