FOTO/ Akrobacira nudo? Këtë e bën vetëm vajza e Ornela Mutit

FOTO/ Akrobacira nudo? Këtë e bën vetëm vajza e Ornela Mutit

15:12, 15/05/2019

Naike Rivelli godet sërish.

Aktorja dhe modelja Naile Rivelli vajza e aktores së njohur Ornela Mutit ka publikuar në Instagramin foto në të cilën shfaqet nudo teksa bën akrobacira.

Atë që e njohin e dinë se foto e saj gjithmonë godasin.

 Këngëtarja dhe aktorja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj duke provokuar fansat në Instagram. 

Joga është pasioni i 44-vjeçares dhe ajo e shijon në maksimum duke e praktikuar me tanga dhe taka të larta.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco