FOTO/ Miriami dhe Arilena publikuan pamje pa makeup, komentuesit:  ‘Si motra e pabesueshme’

FOTO/ Miriami dhe Arilena publikuan pamje pa makeup, komentuesit: ‘Si motra e pabesueshme’

14:46, 15/05/2019

Që prej pjesëmarrjes në jurinë e ‘The Voice of Albania Kids’, Arilena Ara është parë të publikojë herë pas here foto të ndryshme së bashku me Miriamin.

Dy vajzat e dashura të ekranit kanë zbuluar se gëzojnë një miqësi për të cilën janë të lumtura që të dyja.

Pak më parë ka qenë Arilena ajo e cila ka ndarë një foto së bashku me Canin, bashkangjitur së cilës ka shkruar:

“E dua shoqen time më të mirë”.

Mirëpo ndjekësit kanë vënë re detajin e pazakontë në foton e vajzave.

"Si motra ngjani, e pabesueshme. Edhe motrat nuk ngjajnë aq shumë me njëra-tjetrën. Ju sikur jeni binjake."- i shkruan njëra prej ndjekëseve.

Image

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco