FOTO/ Hulk Hogan dridh rrjetet sociale, prezanton gruan seksi, 20 vjet më të re

FOTO/ Hulk Hogan dridh rrjetet sociale, prezanton gruan seksi, 20 vjet më të re

19:45, 13/05/2019

Hulk Gogan ka shkaktuar “trazira”, pasi publikoi foto të gruas së tij, 20 vite më të re, duke e uruar për ditëlindje.

Legjenda e WWE, Hulk Hogan, publikoi një foto të gruas së tij, për 2.2 milion ndjekësit, në rrjetin social, Twitter.

Sportisti 65-vjeçar mori më tepër se 2,000 pëlqime nga fansat e tij.

Hulk shkroi: “Gëzuar ditëlindjen, të dua Jennifer”, në foton e publikuar për 45 vjetorin e saj të lindjes.

Jennifer dhe Hulk janë martuar në vitin 2010 pas ndarjes të sportistit legjendar nga gruaja e tij e parë, Linda.


ImageImageImage

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco