FOTO/ Gili humbet 27 kg për 4 muaj. Nuk njihet me pamjen e re

FOTO/ Gili humbet 27 kg për 4 muaj. Nuk njihet me pamjen e re

12:14, 13/05/2019

Gili u bë e dashur për publikun shqiptar që në daljet e saja të para në skenë.

Por së fundmi këngëtarja i ka habitur të gjithë me format e saja trupore.

Në fotot e fundit ajo shihet më e dobët se zakonishtë duke shtuar kuriozitetin e të gjithëvë  për të ditur se si ajo ka arritur me këto forma trupore.

E ftuar së fundmi në ‘Prive’, Gili ka zbuluar se ka humbur plot 27 kilogramë në 4 muaj.

Një ndryshim shumë drastik ky që e ka arritur nëpërmjet një diete të quajtur Paleo Diet që e ka marrë emrin kështu për shkak se në këtë dietë njerëzit hanë ushqime të ngjashme me ato të kohës së paleoliti, pra përfshihet peshku, mishi, perimet arrat dhe farat.

ImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco