FOTO/ Çmendet Rita Ora, tregon ‘zogun’! Tërbohet rrjeti!

FOTO/ Çmendet Rita Ora, tregon ‘zogun’! Tërbohet rrjeti!

21:22, 12/05/2019

Me fotografinë e fundit të publikuar Rita Ora ka ngritur provokimin në një tjetër nivel.

Në Instastory ylli botëror ka ndarë një fotografi para pasqyrës ku shihet e zhveshur dhe pjesën intime e ka mbuluar me një ‘yll’.

Së fundmi këngëtarja ishte në një turne evropian për promovimin e albumit të saj ‘Phoenix’.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco