FOTO/ Ilda Bejleri shfaq format e saj me fustan të zi

FOTO/ Ilda Bejleri shfaq format e saj me fustan të zi

20:24, 12/05/2019

Si çdo herë tjetër, Ilda Bejleri nuk ka zhgënjyer me dukej as në shfaqjen e fundit.

Me njĂ« fustan tĂ« zi pĂ«r trupi, Ilda dukej ‘pĂ«rvĂ«luese’ teksa linjat e saj perfekte u vunĂ« nĂ« pah.

Prezantuesja e njohur shfaq plotë elegancë, shkëlqim dhe dukej mbresëlënëse në postimin e radhës që bëri në Instagram.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco