Biondja që ‘tronditi’ fansat me format trupore

Biondja që ‘tronditi’ fansat me format trupore

23:43, 01/05/2019

Tammy Hembrow i ka lënë shumë pak vend imagjinatës me fotot e fundit. Ajo është e njohur për fitness dhe këtë e dëshmojnë më së miri format e mrekullueshme trupore.

Tammy Hembrow ka treguar se të punosh shumë paguhet dhe ajo ka treguar asetet e saj me të brendshme duke dhënë një pamje tepër seksi. Me disa postime në Instagram, bukuroshja ka lënë gojëhapur fansat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco