FOTO/  Pjesë e labelit ‘OTR’ Niki Delijorgji ndan lajmin e bukur me ndjekësit e saj

FOTO/ Pjesë e labelit ‘OTR’ Niki Delijorgji ndan lajmin e bukur me ndjekësit e saj

15:11, 01/05/2019

Një vit më parë ajo njoftoi se kishte bërë regjistrimin e këngës së parë si pjesë e labelit "OTR", ndërsa ditën e sotme, Niki Delijorgji ka treguar se shumë shpejt do të publikojë këngën e re.

Në Instastoryn e saj, modelja ka bërë një quiz me ndjekësit, duke njoftuar se kënga e saj e parë do të publikohet këtë verë.

Niki ka treguar se projekti do të jetë i zhanrit pop dhe ende nuk dihet nëse kënga që pritet të dalë këtë verë do të jetë apo jo nën logon e "OTR"-së.

ImageImage

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Loran shehu01/05/2019 17:29

Uaaa car fati otr????????????????????????

Shto koment

Denonco