VIDEO/ Lum unë për gjyshen time, është SUPER!

VIDEO/ Lum unë për gjyshen time, është SUPER!

13:51, 01/05/2019

Ajo jeton në Çikago, SHBA dhe nuk është si çdo gjyshe. Eshtë...fantastike! Hidhet në çdo pishinë mbi kamardare, po s'arrin asnjëherë t'u ngjitet sipër. Nipërit e saj? Shihini në video sa të lumtur janë.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco