VIDEO/ Xum Allushi i imiton gjyshen e tij 'IJE-n', por shihni si i kthehet Bes Kallaku

VIDEO/ Xum Allushi i imiton gjyshen e tij 'IJE-n', por shihni si i kthehet Bes Kallaku

13:54, 01/05/2019

Të gjithë e njihni Xum Allushin dhe me siguri të gjithë qeshni me videot që ai poston në Instagram.

Humoristi i njohur i cili është shumë aktiv në rrjetet sociale, ka publikuar një video ku shfaqet në një serë me domate dhe kastraveca, ndërkohë që imiton gjysen e Bes Kallakut.

Xumi i veshur si një grua e moshuar, i bën thirrje aktorit Bes Kallaku të shkojë tek ai, pasi pretendon se i ka perimet më të mira se Ija e Besit.

Por pas kësaj thirrje ka reagur Besi, i cili refuzon ofertën e Xumit.

“Ti i paske pomodorine, Ija ime i ka zemër kau, kurse tronglli jot u thyka me tparën. Tronglli Ijes sime të thyn kaptinën”, i komenton Bes Kallaku, ndërsa Xumi i është përgjigjur sërish.

“O të keqen Ija ty, ne knej i thomi domate qershi. Ju skifterat e Italis lloj-lloj llafesh po na sillni knej mi t’keqen nona, çire janë kta pomodorini”, shkruan ai.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ija me gjona bio

A post shared by Xum Allushi (@xumallushi) on

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco