FOTO/ Ku dallohet besnikëria e femrës dhe ajo e mashkullit? Oriola Marashi sapo na e tregoi

FOTO/ Ku dallohet besnikëria e femrës dhe ajo e mashkullit? Oriola Marashi sapo na e tregoi

12:44, 01/05/2019

Në çdo marrëdhënie sentimentale, besnikëria është një aspekt delikat që çiftet duhet të përballojnë dhe nëse ia dalin, jetojnë të lumtur përgjithmonë.

Sigurisht që besnikëria është një temë për të cilët është shkruar dhe flitet shumë, por gjëra të prera me thikë lidhur me të, nuk ka sepse njerëzit ndryshojnë nga njëri- tjetri.

Por ku testohet besnikëria e mashkullit ndaj femrës dhe e anasjellta?

Këta na e tregoi Oriola Marashi me një fotokolazh të çiftit Obama.

Në foton e parë shihet Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele, në kohën kur ai ndoshta as nuk e kishte imagjinuar që mund të bëhej President i SHBA-ve ndërkohë që shkruhet: “Besnikeria e femrës shihet kur partneri i saj s’ka asgjë”.

Dhe në të dytën shihet çifti Obama në kohët e sotme, ndërkohë që shkruhet: “Besnikëria e mashkullit shihet kur ka gjithçka”. 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco