VIDEO/ Kejvina Kthella argëtohet shumë pranë Rita Orës

VIDEO/ Kejvina Kthella argëtohet shumë pranë Rita Orës

11:31, 01/05/2019

Në një prej clubeve më të njohur në Milano këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Rita Ora ka dhënë një koncert.

Të pransishëm ishin shumë shqitpare dhe në mes tyre dhe ish velina Kejvina Kthella dhe ish banori i Big Brother Klodiani.

Kejvina ka publikuar disa video në Instagramin e saj ku shfaqet shumë pranë Ritës dhe me siguri i ka shijuar hitet e këngëtares me origjinë shqiptare.

Në disa prej videove të publikuara në Instastory, Rita shfaqet duke kërcyer dhe kënduar këngën e Elvana Gjatës, “Love me”, si dhe hitin e Capital T “Kujtime”  edhe ajo e Gjikos me Skerdin  “Si Bugati”, duke e kthyer kështu atmosferën në club 100 për qind shqiptare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco