FOTO/ Bleona Qereti: Dua të marr një Gramy apo Oscar....

FOTO/ Bleona Qereti: Dua të marr një Gramy apo Oscar....

09:54, 01/05/2019

Siç e dime këngëtarja e njohur Bleona Qereti prej vitesh jeton në Amerikë ku po zhvillon karrierën esja në këngë dhe aktrim.

Mbrëmjen e djeshme, Bleona ka qenë e ftuar në emisionin ‘NIN’ ku ka zbuluar shumë të pathëna nga jeta e saj por edhe nga karriera.

Ndër të tjera ajo ka zbuluar se ka ndër mend që në 2022-tën të fitojë një çmim të rëndësishëm në Amerikë.

“Dua të marr në 2022-tën një Grammy apo një Oscar apo një Ammy. Dhe nëse jo në 2022-tën në 2031-tën”, ka thënë Bleona duke i habitur të gjithë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco